Jest taki jeden wyjątkowy dzień, kiedy przedszkolne sale zamieniają się w Baśniowe Krainy, a dzieci – w zamieszkujące je postacie z bajek… To dzień, w którym w naszym przedszkolu odbywa się Bal Choinkowy. Sześciolatki z grupy piątej nie mogły się doczekać zaplanowanych na ten dzień atrakcji. Z radością brały udział w żywiołowych tańcach, ciekawych konkurencjach sportowych i wesołych zabawach z barwną chustą animacyjną. Miłym zwieńczeniem radosnej zabawy była niespodzianka: piękne prezenty od Mikołaja! Teraz pozostało już tylko cierpliwe pozowanie do zdjęć, aby pamiątki z tego wspaniałego dnia pozostały z nami na zawsze!

Nauczycielki: Zofia Kajdewicz, Barbara Dmitruk

Opis galerii zdjęć: Zdjęcia przedstawiają dzieci bawiące się podczas balu choinkowego. Na pierwszych dziewięciu zdjęciach dzieci tańczą do muzyki przedszkolnej i dyskotekowej. Kolejne sześć zdjęć przedstawia udział dzieci w konkurencjach sportowych. Wszystkie kolejne zdjęcia prezentują zabawy chustą animacyjną.