Tegoroczny bal karnawałowy różnił się nieco od tradycyjnych bali, które odbywały się do tej pory w naszym przedszkolu. Każda grupa bawiła się w swojej sali i brakowało nam trochę koleżanek i kolegów z innych grup. Mimo wszystko humory nam dopisywały. Dzieci pięknie wyglądały w swoich przebraniach i z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w zabawach muzycznych, tanecznych oraz zręcznościowych.

Przygotowała: K. Litwiniec – Burnecka

Opis zdjęć: Na pierwszych pięciu zdjęciach widoczne są dzieci ustawione w kręgu i prezentujące swoje stroje. Trzy kolejne zdjęcia zostały wykonane podczas zabawy zręcznościowej w parach. Cztery następne zdjęcia przestawiają dzieci w trakcie zabaw tanecznych. Na zdjęciu trzynastym dziewczynka rzuca piłką do celu a pozostałe dzieci siedzą na krzesłach. Pięć kolejnych zdjęć ukazuje dzieci, które ze skupieniem obserwują zabawę z rzucaniem do celu. Na dwóch ostatnich zdjęciach widać dzieci poruszające się w korowodzie.