Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez nasze dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Jest to czas szaleństw, którym towarzyszy muzyka i zabawa. Tak też było w dniu 12 stycznia w naszej grupie. Tego dnia już od rana dzieci przychodziły poprzebierane w bajkowe, kolorowe postacie. Wystrój sali wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkie przedszkolaki do wesołej zabawy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, śmiechu naszym wychowankom.

Przygotowała: Dorota Jurczuk, Beata Sakowska

Opis galerii zdjęć: Na pierwszych pięciu zdjęciach widać dzieci tańczące przy muzyce karnawałowej. Na następnych zdjęciach dzieci prezentują zabawy, w których brały udział: po nitce do kłębka, wielkoludy, celuj do pachołka, sylabowe układanki. Kolejne cztery zdjęcia przedstawiają taniec w formie mikołajkowych zaprzęgów oraz taniec pingwinów. Ostatnie fotografie prezentują ponowne zabawy taneczne przy melodiach zimowej, świątecznej muzyki.