Dzieci z wielką radością oczekiwały tego dnia. Już od dawna miały przygotowane stroje na bal choinkowy. W środę mogły się w końcu zaprezentować przed innymi dziećmi. Przebrania były różnorodne. Przedstawiały postacie z bajek i filmów dla dzieci. W tym dniu zabawa trwała aż do obiadu! Były tańce- wygibańce, gęsiego, w parach i swobodne. Przedszkolaki brały udział w różnego rodzaju konkurencjach. Miały za zadanie przyciągnąć do siebie zaczepiony na sznurku prezent. Innym razem brały udział w tańcu z krzesłami, gdzie za każdym razem brakowało komuś krzesła. Zjadały na czas zawieszone na nitce wafelki. Tańczyły w kole tak, aby nie dostać miotły, która eliminowała z tańca kolejnych uczestników. Nie obyło się również bez pokazu strojów, które dzieci prezentowały na wybiegu. Czas upłynął wszystkim na miłej, pełnej atrakcji zabawie. Na koniec wszyscy otrzymali upragnione prezenty od Mikołaja.

Przygotowały: Alicja Jurczak, Iwona Zaniewska- Ciep

Opis galerii zdjęć: Na dwóch pierwszych zdjęciach dzieci tańczą w kole. Na kolejnych pięciu zdjęciach dziewczynki prezentują pojedynczo swoje stroje przechodząc po wybiegu. Następne cztery zdjęcia ukazują konkurencję podczas, której dzieci przyciągają do siebie duży prezent zwijając sznurek. Następnie dzieci tańczą swobodnie do muzyki, tworzą wężyki. Na kolejnym zdjęciu dzieci ustawione są w dwóch rzędach na przeciwko siebie, jeden rząd trzyma zawieszone na nitkach wafle a dzieci z drugiego rzędu próbują jak najszybciej je zjeść. Na kolejnej fotografii widać taniec w parach. Kolejne trzy zdjęcia przedstawiają konkurencję z krzesłami. Następnie dzieci tańczą do muzyki dyskotekowej. Kolejne zdjęcie przedstawia dzieci siedzące na krzesełkach przy choince. Na czterech kolejnych zdjęciach dzieci tańczą w dwóch kołach przekazując miotłę z rąk do rąk. Na ostatnim zdjęciu dzieci tańczą w kole pożegnalny taniec.

Print Friendly, PDF & Email
Powiązane publikacje