13 stycznia odbył się jak, co roku Bal Choinkowy w naszym przedszkolu. Na bal przybyły księżniczki, wróżki, czarodziejski, rycerze, Spider-Man, Batman i wiele innych postaci z ukochanych bajek dziecięcych. Niektóre dzieci trudno było poznać. Dzieci wspaniale się bawiły przy muzyce i chętnie uczestniczyły w rożnych konkursach. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

Przygotowała: Irena Wierzbowicz

Opis galerii zdjęć: Na pierwszym zdjęciu dzieci ustawione są w pociągu i tańczą przy muzyce. Kolejne trzy zdjęcia ukazują slalom między przeszkodami. Na następnych dwóch zdjęciach dzieci uczestniczą w zabawie zręcznościowej, podczas której zwijają motek, na którym przyczepiony jest samochód. Następnie dzieci odbijają balonik w kole. Kolejne cztery zdjęcia prezentują taniec z balonem w parach. Na czterech ostatnich zdjęciach widać dzieci siedzące przy stolikach kosztujące słodki poczęstunek.