We wtorek 12.01. br. w  naszej grupie odbyła się zabawa choinkowa. Od rana dzieci podziwiały stroje swoich kolegów i koleżanek –a było co podziwiać! W naszym karnawale uczestniczyli  policjanci, strażacy, baletnice. Ale znalazło się również wiele postaci fantastycznych! Wróżki, duchy, piraci, bajkowe królewny… Od wyboru do koloru! Czas do zabawy płynął wesoło, a po śniadaniu rozpoczęliśmy huczne świętowanie. Były korowody, kółeczka, tańce w parach. Przedszkolaki wraz z Paniami . Tańce były przeplatane zabawami i konkursami prowadzonymi przez  panie. Tradycyjnie po zabawie wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia, żeby utrwalić ten dzień na zawsze.  Słodki poczęstunek przygotowała mama Kuby Pani Monika Podolszyńska-Korniluk – Bardzo dziękujemy! Na każdego uczestnika zabawy czekały słodkie upominki.

Przygotowały: Krystyna Kojło, Renata Bartoszewicz

Opis galerii zdjęć: Na zdjęciach najpierw widzimy dzieci w ich pięknych przebraniach karnawałowych. Następnie są ujęcia gier i zabaw, w których przedszkolaki brały udział: przebijanie balonów , w których są zagadki do rozwiązania; szukanie śnieżynek; rysowanie bałwana z zawiązanymi oczami. Wspólne tańce, pląsy i  zabawy integracyjne. Na końcu widzimy zdjęcia z czytania bajki o Kopciuszku i z poczęstunku.