Dnia 12.01.2021r. czterolatki z grupy VII, przebrane w piękne, bajkowe stroje przygotowane przez rodziców, uczestniczyły w dorocznym balu karnawałowym. W tym roku szkolnym wyjątkowo nie mogły zintegrować się z przedszkolakami z innych grup, więc nauczycielki przygotowały dzieciom imprezę grupową w obrębie własnej, karnawałowo  udekorowanej sali. Dzieci tańczyły przy dziecięcych przebojach muzycznych oraz uczestniczyły w atrakcjach Pedagogiki Zabawy.

Serdeczne dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie przebrań dla dzieci oraz rolę ,,Świętego Mikołaja’’ poprzez ufundowanie im jakże wyczekiwanych prezentów.

Przygotowały: Lucyna Stawarz i Barbara Markiewicz

Opis galerii zdjęć: Pierwsze zdjęcie przedstawia dzieci z grupy VII przy tablicy z karnawałową dekoracją. Na dwóch kolejnych dzieci prezentują swoje piękne stroje podczas bajkowej parady. Na kolejnych widać dzieci tańczące solo, a na następnych w parach trzymając brzuszkami baloniki. Następne zdjęcia pokazują dzieci siedzące na krzesełkach, potem poruszające się w rytmie piosenki z balonikami po obwodzie koła. Na dalszych widać dzieci bawiące się balonikami z wykorzystaniem chusty animacyjnej: siedzą wokół chusty i przy dźwiękach muzyki ,,usypiają baloniki’’, potem stojąc, falują chustą o z ogromnym rozradowaniem podrzucają baloniki na chuście animacyjnej. Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci poruszające się wężykiem, potem tańczące pojedynczo i znów w parach.

Print Friendly, PDF & Email
Powiązane publikacje