Śnieg i prawdziwa zima zaskoczyła nas w styczniu niespodziewanie. Dzieci z grupy VIII nie mogły się doczekać, aż wykorzystają tę okazję to zimowych szaleństw! 13 i14 stycznia przedszkolaki pod opieką Pani Krysi ruszyły na podbój białego podwórza. W ruch poszły saneczki, a dzieci zgodnie zamieniały się kolejnością ciągnący – ciągnięty. Była też wielka bitwa na śnieżki – kulki ze śniegu latały w tę i we wtę z zawrotną szybkością. W już bardziej pokojowych stosunkach dzieci razem zbudowały imponujący zamek. Cieszymy się, że spadło tyle śniegu – dzięki niemu mieliśmy śmiechu co nie miara!

Dzieci, wymęczone i zadowolone, wróciły ogrzać się do przedszkola. To był udany dzień!

Przygotowała: Krystyna Kojło

Opis galerii zdjęć: Na początku przedstawione są przedszkolaki podczas chodzenia po wydeptanych ścieżkach.   Na kolejnych widać   kule śnieżne zrobione przez dzieci.  Następne obrazy przedstawiają gromadzenie śniegu za pomocą łopaty  do budowy zamku.  Zamek ze śniegu.  Dzieci podczas dokarmiania ptaków. Na końcu jest kilka ujęć  podczas  zabawy  na sankach.