Mimo niesprzyjającej aury i szaro burych dni w naszej grupie zawsze jest wesoło. Każde dziecko znajdzie coś interesującego dla siebie zaspakajając swoją ciekawość świata. Przedszkolaki dużo się ruszają doskonaląc koordynację ruchową. Rozwijają sprawność małej motoryki poprzez różnego rodzaju zabawy manualne a także sensoryczne. Kształtują umiejętności matematyczno – informatyczne z wykorzystaniem maty do kodowania, tablicy interaktywnej oraz robota edukacyjnego Codey Rocky. Czasami tylko zaglądają w okno z utęsknieniem czekając na prawdziwą zimę ze śniegiem.

Przygotowała: K. Litwiniec – Burnecka

Opis galerii zdjęć: Na pierwszym zdjęciu widać chłopca czworakującego, przechodzącego przez drewniane figury geometryczne. Drugie zdjęcie przedstawia dzieci z nauczycielką języka angielskiego poruszające się w pociągu. Na kolejnych dwóch zdjęciach widać dzieci podczas zabawy oddechowej dmuchające na piórka. Zdjęcie piąte wykonane zostało w trakcie zabawy matematycznej trójki dzieci z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Na dwóch kolejnych zdjęciach widać dzieci podczas zabaw piaskiem kinetycznym i barwionym ryżem. Zdjęcie ósme prezentuje chłopca dekorującego brokatem ozdobę choinkową. Na zdjęciu dziewiątym i dziesiątym dwóch chłopców ustawia wieżę z drewnianych klocków. Dwa następne zdjęcia przedstawiają zabawy dzieci z wykorzystaniem gąbek kuchennych. Kolejne pięć zdjęć wykonane zostało w takcie zabawy z wykorzystaniem maty do kodowania. Trzy ostatnie zdjęcia przedstawiają zabawy dzieci i nauczyciela robotem edukacyjnym Codey Rocky.