Aby na dłużej zachować piękno Świąt Bożego Narodzenia postanowiłyśmy zachęcić Rodziców naszych czterolatków do wykonania zdjęć dzieciom przy domowych choinkach. Efekt okazał się przepiękny. Choinki są cudne, a dzieci radosne i szczęśliwe. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przesłane zdjęcia.

Przygotowała: Barbara Markiewicz

Opis galerii zdjęć: Zdjęcie pierwsze przedstawia ozdobioną choinkę, na drugim dziewczynka stoi przy swojej choince. Na kolejnych zdjęciach dziewczynka z psem stoi przy choince, dziewczynka oraz dwie dziewczynki siedzą przed choinką. Następne zdjęcia ukazują chłopca na tle choinki i dwie dziewczynki stojące przed choinką z piernikowym domkiem w dłoniach. Kolejne zdjęcia przedstawiają chłopca, który dekoruje choinkę oraz chłopca stojącego przed choinką. Na ostatnim zdjęciu widać uśmiechniętą dziewczynkę przy zapalonej choince.

Print Friendly, PDF & Email
Powiązane publikacje