Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsze święta w roku, na które dzieci z niecierpliwością czekają. Czterolatkom z grupy siódmej ten czas oczekiwania minął bardzo radośnie i pracowicie. Dzieci na zajęciach poznawały zwyczaje bożonarodzeniowe, śpiewały kolędy, wykonywały ozdoby choinkowe, dekorowały choinkę w sali. Ważną rzeczą było również przygotowanie przez dzieci kartek bożonarodzeniowych, które wręczyły swoim dziadkom i samotnym sąsiadom. Tuż przed wigilią zasiadły przy pięknie nakrytym stole i wysłuchały bożonarodzeniowej bajki i przepięknych kolęd. Mamy nadzieję, że świąteczny nastrój będzie  towarzyszył im podczas świętowania w rodzinnym gronie.

Przygotowała: Barbara Markiewicz

Opis galerii zdjęć: Pierwsze cztery zdjęcia przedstawiają dzieci wykonujące ozdoby choinkowe. Na piątym zdjęciu trzy dziewczynki prezentują wykonany łańcuch choinkowy, na kolejnym zdjęciu dziewczynka pokazuje swój łańcuch. Następne zdjęcie ukazuje grupkę dzieci siedzącą przy udekorowanym stole. Ostatnie zdjęcie przedstawia grupę dzieci z własnoręcznie wykonanymi kartkami świątecznymi na tle dużej choinki na holu przedszkola.

Print Friendly, PDF & Email
Powiązane publikacje