W środę 23 grudnia przedszkolaki z grupy ósmej zawinęły rękawy i z ochotą oraz zapałem zabrały się za tworzenie kartek świątecznych. W ruch poszły kolorowane kartki, klej, brokat, kryształki, wstążki, a nawet małe aniołki z filcu! Pośród śmiechów i dźwięku kolęd w tle, ale również przy dużym skupieniu i precyzji, powstały przepiękne, kolorowe kartki świąteczne z życzeniami. Dzieci będą mogły je podarować swoim najbliższym, swym przyjaciołom bądź sąsiadom – na pewno sprawią wiele radości obdarowanym, a przedszkolakom zostaną miłe wspomnienia z tego wydarzenia.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Przygotowała: Krystyna Kojło

Opis galerii zdjęć: Na  pierwszych zdjęciach widzimy pracę dzieci nad kartkami. Następne pokazują przedszkolaki pozujące ze swoimi pracami na tle choinek w budynku przedszkola – w pierwszej kolejności jest zdjęcie całej grupy, a potem mamy zdjęcia w mniejszych grupach.