Zakończyliśmy świąteczną akcję zbiórki żywności bezdomnym, hajnowskim kotom. Dzieci wraz z rodzicami przynosili do przedszkola mokrą karmę w puszkach i saszetkach, suchą karmę oraz żwirek. Ogółem z dwóch budynków zebraliśmy pięć pudeł żywności, które na jakiś czas wystarczą pani Danusi- wolontariuszce, opiekunce bezdomnych kotów. Dani Danusia od lat interesuje się losem porzuconych kotów, bezinteresownie karmi je i leczy. Podczas wizyty w przedszkolu opowiedziała dzieciom jak dużo ma kotów pod swoją opieką, w jaki sposób im pomaga. Podziękowała przedszkolakom za ich dobre serduszko i wsparcie.

Przygotowały: I. Zaniewska- Ciep, M. Kuradczyk, E. Bołtryk

Opis galerii zdjęć: Na pierwszych dwóch zdjęcia dzieci grupowo pozują ustawione wśród karmy dla kotów w towarzystwie nauczycielki oraz wolontariuszki- pani Danusi. Na trzecim zdjęciu dzieci słuchają informacji na temat kotów, którymi zajmuje się pani Danusia. Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci, które oglądają karmę, segregują worki i puszki. Kolejne fotografie przedstawiają dzieci trzymające w dłoniach karmy dla kotów.