Trzylatki po raz pierwszy świętowały Mikołajki tak uroczyście. Ubrane w czerwone czapki poznawały tradycje mikołajkowych zabaw. Układały postać Mikołaja z puzzli podzielonych na trzy, cztery i dwanaście elementów. Tańczyły i śpiewały do znanych im piosenek. Układały świąteczne rytmy według wzoru. Przeciągały linę sprawdzając swoją siłę i wytrzymałość. Wykonały Mikołaje z dekoracyjnych serwetek. Wielką radość sprawiła dzieciom pani Dyrektor wręczając wszystkim drobne upominki, które Mikołaj zostawił pod przedszkolem. Dzieci z wielką radością rozpakowywały je i oglądały. Mikołajki zakończyły się wspólną degustacją owoców przygotowanych przez Mikołaja B., który obchodził swoje urodziny.

Przygotowały: I. Zaniewska- Ciep, M. Saadoon

Opis galerii zdjęć: Na pierwszych zdjęciach dzieci rozpakowują stojącą na dywanie paczkę, wyjmują krasnala i list od Mikołaja. Układają puzzle i rytmy według wzoru. Następnie tańczą przy muzyce. Na kolejnych zdjęciach dzieci przeciągają linę. Następnie siedzą przy stolikach i kolorują twarz Mikołaja, składają czerwone serwetki według wzoru, oglądają powstałe prace. Na kolejnych zdjęciach widać panią Dyrektor, która wyjmuje i pokazuje dzieciom prezenty. Kolejne fotografie przedstawiają dzieci tańczące w kole wokół jednego chłopca. Na następnych zdjęciach dzieci degustują przy stole przygotowane owoce. Ostatnie zdjęcie przedstawia wszystkie dzieci na tle dekoracji.