W tym roku Święto Pluszowego Misia odbyło się bez udziału osobistych misiów dzieci. Aby dzieci nie poczuły się zawiedzione, że nie mogły przynieść swoich misiów do przedszkola,  postanowiliśmy, że Rodzice zrobią zdjęcia dzieciom w domu z ich ulubionymi misiami i prześlą do nas. W ten sposób będą miały możliwość pochwalenia się swoimi misiami – przytulakami przed innymi dziećmi.  Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przesłane zdjęcia.

Przygotowała: Barbara Markiewicz

Opis galerii zdjęć: Poniżej umieszczone są zdjęcia dzieci wykonane w domach z ich ulubionymi misiami i innymi przytulakami. Na dwóch pierwszych zdjęciach dziewczynka stoi przy ścianie i trzyma pluszowego pieska. Na następnym zdjęciu chłopiec pokazuje dwie świnki Pepa, które trzyma przed sobą. Następnie dziewczynka siedząca na łóżku przytula się do różowego misia. Na kolejnej fotografii widać siedzącego chłopca wśród wielu pluszaków- małych i dużych. Następnie dziewczynka trzyma w dłoniach Kubusia Puchatka. Ostatnie zdjęcie ukazuje dziewczynkę leżącą w łóżku wśród wielu przytulanek.

Print Friendly, PDF & Email
Powiązane publikacje