Pluszowo, radośnie i kolorowo było 22 listopada w najmłodszych grupach przedszkolnych. A to wszystko za sprawą pluszowych przyjaciół wszystkich dzieci: Misiów.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia na trzy- i czterolatki czekały wesołe zabawy w towarzystwie ulubionych Misiów, które w tym wyjątkowym dniu specjalnie przywędrowały z dziećmi do naszego przedszkola. Pani Elżbieta Sterlingow, logopeda, przygotowała specjalny tort, z którego dzieci próbowały zdmuchnąć świeczkę, a następnie przedszkolaki zlizywały z wafelków ulubiony przysmak Misiów: pyszny i zdrowy miód. Ćwiczenia te miały na celu doskonalenie aparatu artykulacyjnego dzieci. O rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci zadbały nasze zaprzyjaźnione panie bibliotekarki z hajnowskiej Biblioteki, panie Agnieszka Kazberuk i Joanna Kisielewicz, które czytały przedszkolakom o Misiach. Ukoronowaniem uroczystości była zaprezentowana przez panią Elę prezentacja dotycząca wszystkich znanych i lubianych Misiów. To był niezapomniany dzień!
Serdecznie dziękujemy paniom: Agnieszce Kazberuk, Joannie Kisielewicz i Elżbiecie Sterlingow za tak owocną współpracę.

Nauczycielki: Zofia Owsieniuk, Barbara Dmitruk, Elżbieta Sterlingow, Iwona Zaniewska – Ciep.