Dzieci z grupy VII w dniu 21 września 2020r. radośnie uczciły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka ph. ,, Jestem małym przedszkolakiem’’.  Ten dzień obfitował w wiele znanych i lubianych zabaw. Dzieci śpiewały piosenki o przedszkolakach, ilustrując je ruchem,  akompaniowały do piosenki na niekonwencjonalnych instrumentach perkusyjnych – ekologicznych grzechotkach wykonanych z plastikowych butelek z zawartością różnorodnych nasion, bawiły się z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz tunelu-gąsienicy ,  brały udział w konkurencjach sportowych, wykorzystując różnorodne przybory. Wyciszały się przy muzyce relaksacyjnej oraz podczas słuchania opowiadania czytanego przez nauczycielkę. Z pewnością, tak miły dzień, na długo pozostanie  w pamięci dzieci.

Przygotowały: Lucyna Stawarz i Barbara Markiewicz