Przedszkole nr 5 zostało nominowane do GaszynChallenge przez Szkołę Podstawową nr 4 w Hajnówce, za co serdecznie dziękujemy.

26 czerwca na placu przedszkolnym pracownicy przedszkola z wielką przyjemnością wykonali sportowe zadanie. To dla nas wszystkich ogromne wyróżnienie, że mogliśmy się włączyć w tę szczególną akcję pomocy Kubusiowi Suchodole, choremu na SMA.

Życzymy Kubusiowi i jego Rodzinie dużo zdrowia, nadziei i cierpliwości oraz coraz większej liczby POMAGACZY 🙂

Gorąco wierzymy, że uda się jak najszybciej zebrać całą kwotę potrzebną na leczenie Kubusia!

Do podjęcia wyzwania nominujemy: Przedszkole nr 1 w Hajnówce, Centrum Medyczno Stomatologiczne Zielona w Hajnówce oraz Piekarnię Żubrówka w Hajnówce.

Na naszym placu przedszkolnym przy ulicy M. Reja 2 prowadzimy zbiórkę nakrętek na rzecz Kubusia. Zapraszamy wszystkich do włączenia się do tej akcji.

Dyrekcja i pracownicy Przedszkola nr 5 w Hajnówce