19 października 2018r panie i dzieci z grupy III zaprosiły rodziców na warsztaty. Wśród pięknej jesiennej pogody w ogrodzie przedszkolnym, dzieci wprowadziły uczestników w klimat warsztatów piosenką. Przedmiotem spotkania było stworzenie pracy przestrzennej z dyni, dowolną techniką z wykorzystaniem różnorodnych materiałów. Wszyscy uczestnicy spotkania wykazali się niezwykłą pomysłowością w rzeźbieniu dyni. Prace były pomysłowe, misternie wykonane. Spotkanie miało również zachęcić dorosłych do głośnego czytania dzieciom. Jeden z wierszy o tematyce jesiennej został przeczytany przez panią Dyrektor oraz chętnych rodziców.
Zabawa nasza zakończyła się wspólnym zdjęciem i piękną dekoracją z dyni w holu przedszkola.

Przygotowały: Anna Sacharczuk i Alina Lipczyńska