W Rodzinnym Konkursie Fotograficznym „Wszyscy wygramy, bo przyrodzie pomagamy” wzięło udział 55 uczestników. Wpłynęło 114 zdjęć! O rozstrzygnięciu konkursu powiadomimy państwa niebawem. Na razie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Grupa I- 8 dziecko (Piotr K., Aleksander M., Damian O., Weronika J., Blanka M., Adela S., Mateusz Sz., Iga Ż.)

Grupa II- 7 dzieci (Marcjan D., Antoni Ł., Agata S., Ania S., Dominika S., Gabriel Z., Kaja Ż.)

Grupa III- 8 dziecko (Mikołaj K., Martyna G., Julia G., Jan i Mateusz B., Magdalena K., Jonatan P., Amelia T.)

Grupa IV- 9 dzieci (Bartłomiej O., Jagoda Ch., Mateusz i Michał S., Damian P., Martyna J., Małgorzata S., Paweł Sz., Szymon S.)

Grupa V- 6 dzieci (Marlena M., Wiktoria J., Julia A., Oliwia K., Jeremiasz P., Przemysław W.)

Grupa VI- 7 dzieci (Milena N, Natalia M., Krzysztof Dz., Ksawery M., Apolonia P., Krystian T., Blanka Z.)

Grupa VII- 5 dzieci (Magdalena i Natalia P., Dominik M., Stanisław P., Tadeusz Z.)

Grupa VIII- 2 dziecko (Hanna G., Wojciech M.)

Grupa IX- 3 dziecko (Jakub S., Zofia Z., Karol T.)

Organizatorki konkursu: Iwona Zaniewska- Ciep, Anna Sacharczuk, Zofia Kajdewicz, Barbara Dmitruk, Milena Kuradczyk