Majowa łąka wygląda przepięknie a przekonały się o tym dzieci z grupy I, które wraz z rodzicami poznawały łąkę w naturalnym środowisku. Podczas spacerów gromadziły wiedzę o mieszkańcach i przyrodzie tego terenu. Chętnie bawiły się i wypoczywały na zielonej trawie.W domu solidnie pracowały-oglądały ilustrację łąki i wypowiadały się na jej temat.Uczyły się wiersza a przy radosnych,wiosennych piosenkach podejmowały zabawy muzyczne i ruchowe. Dzieci utrwalały umiejętność liczenia na zbiorach naturalnych,liczmanach i palcach. Dużo swojego czasu maluszki spędziły na wykonywaniu prac plastycznych. Były to prace przestrzenne-owady i zwierzęta,które można spotkać na łące oraz rysunki łąki i jej mieszkańców.

Dziękuję Rodzicom za chęci i zaangażowanie jakie wykazujecie podczas pracy z dziećmi.

Pozdrawiam, Ewa Anchimiuk