UWAGA RODZICE!

Informujemy, iż ze względu na obecną sytuację

IX Edycja Rodzinnego Konkursu Fotograficznego pt.:

Wszyscy wygramy, bo przyrodzie pomagamy”

odbędzie się w formie elektronicznej !!!!

Nie zmieniają się zasady uczestnictwa.

Każdy uczestnik może wykonać dwa zdjęcia przedstawiające dzieci i rodziców, dzieci i dziadków działających wspólnie na rzecz przyrody:  segregacja odpadów, przeciwdziałanie zanieczyszczeniom, troska o rośliny, zakładanie ogrodów, opieka nad zwierzętami, poszanowanie wody, zbieranie deszczówki, oszczędzanie energii, źródła energii odnawialnej, utrzymywanie i przywracanie elementów przyrodniczych do stanu właściwego, itp.

Zdjęcia prosimy przesyłać na adres e-mail: przedszkole5@o2.pl z opisem (imię i nazwisko dziecka, grupa przedszkolna, tytuł) i oświadczeniem rodzica

do 18 maja 2020r.

Konkursowe prace będą opublikowane na stronie internetowej przedszkola: www.przedszkole5.hajnowka.pl

Ze względu na możliwości techniczne naszej strony internetowej prosimy, aby zdjęcia były wykonane w formie poziomej.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Pokażcie, jak kochacie przyrodę i w jaki sposób ją chronicie!!!

Konkurs-foto-regulamin