W naszym przedszkolu Dzień Bezpiecznego Internetu obchodziłyśmy 11 lutego.  Dzieci z grupy III, IV i V zostały zapoznane z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu poprzez bajki  z  serii ,,Necio”, które obejrzały z wielkim zainteresowaniem. Film poprzedzony został pogadanką nauczycielki na temat Internetu z naciskiem na bezpieczeństwo w sieci. Poprzez zabawę ,,Kłębek wełny” dzieci  próbowały zrozumieć  czym jest Internet tzw.  SIEĆ . Przedszkolaki  wykazały się wiedzą o Internecie  i  zasadami korzystania z niego. Doskonale poradziły sobie w  różnych konkursach.  Na zakończenie  dzieci obejrzały slajdy dotyczących innych aktywności dzieci, szczególnie aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Opracowały: B. Dmitruk, K. Litwiniec -Burnecka , A. Sacharczuk