Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podziękowaniu za ich wielkie serce, w dniu 21 stycznia w  grupie  VII odbyło się uroczyste spotkanie. Dzieci przedstawiły program artystyczny, prezentując wiersze, piosenki, tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób okazali wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było gromkie „Sto lat”. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Po części oficjalnej dzieci zaprosiły gości na słodki poczęstunek. To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Przygotowały: K. Kojło, R. Bartoszewicz