Aby uświetnić magię świąt Bożego Narodzenia dnia 20 grudnia w grupie V odbyło się przedstawienie świąteczno – zimowe pt. ,,Zmartwienie śnieżynek’’ z udziałem zaproszonych rodziców. W pięknie udekorowanej sali przedszkolaki  zaprezentowały gościom bożonarodzeniowy występ połączony ze śpiewem najpiękniejszych kolęd. Na ,,scenie’’ pojawiły się postaci związane ze świętami i zimą –Święty Mikołaj, Śnieżynki, Choinka, Bałwanek, Wróżka. Swoim występem dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny, magiczny nastrój pozwalając na chwilę zadumy i odpoczynku od przedświątecznej gorączki. Po występach rodzice zostali obdarowani przez swoje pociechy drobnymi słodkościami w postaci własnoręcznie upieczonych wcześniej pierniczków.

                 Opracowały: Joanna Suchodoła, Kinga Litwiniec – Burnecka

Print Friendly, PDF & Email
Powiązane publikacje