18 grudnia odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu na kreatywną ozdobę świąteczną zorganizowanego przez Przedszkole nr 5 w Hajnówce w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Kreatywni w przedszkolu i w domu”.

          Konkurs cieszył się wielkim zainteresowaniem dzieci i rodziców. Otrzymaliśmy ponad 70 przepięknych, wyjątkowych i twórczych prac plastycznych, które wspaniale ozdobiły hol naszego przedszkola. Wybór prac nagrodzonych i wyróżnionych był niezwykle trudny. Po długich naradach wyłoniono 2 miejsca Grand Prix, 8 prac nagrodzono, a 24 – wyróżniono. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody, a wszystkim uczestnikom wręczono dyplom i symboliczny upominek.

          Bardzo serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za twórczą pasję i zaangażowanie, życzymy dalszych wspaniałych pomysłów i  Świąt Bożego Narodzenia tak wyjątkowych, jak wykonane przez Was ozdoby świąteczne!


                       Organizatorki: Małgorzata Saadoon, Zofia Kajdewicz

Print Friendly, PDF & Email
Powiązane publikacje