W dniu 17 grudnia 2019 r. Rodzice , dzieci i nauczycielki spotkali się w przedszkolnej sali grupy maluszków, aby zintegrować się i miło spędzić czas z dziećmi, podczas kreatywnych warsztatów. Przedszkolaki zaprezentowały Rodzicom pastorałki i wiersze o tematyce bożonarodzeniowej. Następnie mama Milenki przeczytała dzieciom opowiadanie Agnieszki Skórzewskiej ,, Magia świąt’’, a dzieci obdarowały rodziców samodzielnie wykonanymi aniołkami. Po czym Rodzice wraz ze swymi pociechami przystąpili ochoczo do wykonywania bożonarodzeniowych stroików, wykazując się niesamowitą kreatywnością. Stroiki prezentowały się wspaniale. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i za to , że w natłoku codziennych obowiązków znaleźli czas, by przybyć do przedszkola.

Przygotowały: Lucyna Stawarz i Barbara Markiewicz