W grudniu czas przyspiesza, przygotowujemy się na święta sprzątając, gotując i goniąc za prezentami. Czasem jednak warto na chwilę się zatrzymać i spędzić ten czas z rodziną na wspólnym działaniu.

W dniu 11 grudnia w grupie VII  odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe dla rodziców i ich dzieci. W miłej, świątecznej atmosferze wielu rodziców naszych przedszkolaków odkrywało swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Przy dźwiękach kolęd, z pomocą rodziców powstawały  kolorowe choinki, bombki, gwiazdki i łańcuchy. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc.

Przygotowały: Renata Bartoszewicz, Krystyna Kojło