Listopad w grupie trzeciej upłynął pod znakiem patriotyzmu. Dzieci, pięknie ubrane w biało – czerwone barwy, wzięły udział w patriotycznej akademii zaprezentowanej przez starszych kolegów i koleżanki z grupy V. Nasze przedszkolaki wzięły też udział w zajęciach czytelniczych w Bibliotece Miejskiej, gdzie poznały wybrane książki o Polsce, obejrzały krótki film o symbolach narodowych i układały w grupach godło naszej Ojczyzny.
          Ponadto w listopadzie przyjechało do przedszkola mobilne oceanarium, dzięki któremu dzieci mogły poznać tajemniczy, podwodny świat.
Dziękujemy serdecznie paniom Agnieszce Kazberuk i Joannie Kisielewicz z Biblioteki Miejskiej w Hajnówce za interesujące zajęcia edukacyjne!

Nauczycielki: Z.Kajdewicz, B.Dmitruk