Każdego roku szkolnego, kolejne grupy dzieci trzyletnich stają się pełnoprawnymi członkami społeczności przedszkolnej, uczestnicząc w uroczystym pasowaniu na przedszkolaka, które w tymże roku szkolnym 2019/2020 miało miejsce 27 listopada. Podczas tejże uroczystości, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie, debiutowały dzielnie na scenie przedszkolnej, walcząc z ogromną tremą przed taką wielką publicznością. Pani dyrektor Małgorzata Saadoon pasowała trzylatków dotykając ramienia ogromną kredką i wręczając pamiątkowe dyplomy, następnie nauczycielki obdarowały dzieci pamiątkowymi medalami i książkami. Rodzice , w podziękowaniu dzieciom, przygotowali wspaniały tort i poczęstunek dla swoich milusińskich. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Małgorzacie Saadoon za obecność na  uroczystości ,  a Rodzicom , za trud włożony w przygotowanie wspaniałego przyjęcia dla dzieci i codzienną współpracę. Cieszymy się , że zawsze możemy liczyć na wsparcie Rodziców w realizacji naszych przedszkolnych przedsięwzięć.

Przygotowały: Lucyna Stawarz, Barbara Markiewicz