15 dzień października okazał się być wymarzoną porą na radosną jesienną uroczystość kryjącą się pod wyjatkową nazwą Święta Pieczonego Ziemniaka.
W ten słoneczny dzień czterolatki z grupy II wyruszyły do domu swojej koleżanki Magdy, której rodzice byli tak mili, że zechcieli nas u siebie gościć. Mama Magusi przygotowała dla dzieci wspaniałe zabawy z wykorzystaniem m.in. balonów i chusty animacyjnej, a tata nadzorował przyrządzanie pysznych smakołyków: kiełbasek i pieczonych ziemniaków. Dzieci jadły z apetytem, a następnie robiły jeżyki z ziemniaków, zbierały orzechy i tworzyły kredowe rysunki. To był wyjątkowo udany dzień!
Pragniemy serdecznie podziękować Państwu Joannie i Piotrowi Kierdelewicz, którzy zaprosili nas do siebie i zorganizowali tą jesienną uroczystość oraz Panu Tomaszowi Karpiukowi, tacie Wiktorka, który pomógł w organizacji naszego święta!

Nauczycielki grupy: Zofia Owsieniuk, Barbara Dmitruk