Dnia 15 listopada w naszym przedszkolu odbył się Przedszkolny Przegląd Recytatorski – „Jesienne Wierszowanie”. To cykliczna impreza, która już po raz piąty gościła w naszym przedszkolu. W tym roku odbyła się pod hasłem:  „Leśne opowieści” i miała na celu popularyzowanie poezji dziecięcej oraz rozwijanie zdolności recytatorskich. Dzieci 4, 5 i 6 – letnie, pięknie wystylizowane, prezentowały wiersze o tematyce przyrodniczej. Gospodarzami imprezy były dwie jesienie: kolorowa i deszczowa, w które wcieliły się – Pani Basia i Pani Renia.  Na zakończenie Pani Dyrektor Małgorzata Saadoon podziękowała wszystkim, wręczyła uczestnikom dyplomy i nagrody książkowe. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom – Rodzicom i Nauczycielkom,  za pomoc w przygotowaniu przeglądu.

Organizatorki imprezy: Renata Bartoszewicz, Barbara Markiewicz