Dnia 26.09.2019 r. 6-latki z grupy IV, V i IX  świętowały w Hajnowskim Domu Kultury 11 urodziny Żubra Pompika.

Organizatorzy urodzin przygotowali dzieciom wiele niespodzianek i atrakcji m.in. spotkanie z panem Tomaszem Samojlikiem, przedpremierowe obejrzenie jednego odcinka nowej serii serialu animowanego o przygodach żubra Pompika oraz zwiastun filmu animowanego pełnometrażowego pt. „Ryjówka przeznaczenia” według komiksów Tomasza Samojlika.

Skoro urodziny, nie mogło zabraknąć  prezentów dla jubilata. Dzieci z  grupy IX przygotowały wspólnie kolaż przedstawiający rodzinkę żubra Pompika oraz „słodki bukiecik”. Dzieci z grupy IV i V wykonały ilustracje do nowych książek i wręczyły piękne papierowe słoneczniki.

Panie Tomaszu: „Serdecznie dziękujemy oraz dużo zdrowia, szczęścia winszujemy” – dzieci wraz z nauczycielkami.

Opracowanie: A. Kot, M. Kuradczyk, J. Suchodoła, K. Litwiniec- Burnecka, I. Zaniewska- Ciep