Dzieci z grupy II, VII i VIII spotkały się na wspólnej uroczystości z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Każda grupa zaprezentowała się w innym kolorze koszulek odśpiewując piosenkę na powitanie, za co wszyscy otrzymali kolorowe medale. Dzieci bawiły się przy dźwiękach skocznej muzyki; brały udział w zabawach takich jak: czarodziejski worek, koszyczek z zadaniami, przeciaganie liny, zanieś misia koleżance. Pani Beatka przeczytała wszystkim rymowane bajeczki o zabarwieniu humorystycznym a na zakończenie każda grupa wybrała sobie plakat z szablonem zabawki do pomalowania. Wszystkie dzieci poszły tego dnia do domu z balonem, kolorowanka i uśmiechem na twarzy.

Przygotowały: I. Zaniewska- Ciep, A. Jurczak, K. Kojło, R. Bartoszewicz, B. Sakowska